Festivalový březen: Febiofest i Mexiko!

S prvními jarními paprsky nás zahřály i zprávy z festivalového světa. Naše filmy se v březnu budou promítat na stejných plátnech jako snímky Luise Buňuela nebo Sylvaina Chometa. Krátký film VYKOUPENÍ natočený na iPhone se v kinopremiéře představí 23. března na pražském Febiofestu, poprvé na stříbrném plátně diváci uvidí i NAVŽDY SPOLU – v Mexiku na festivalu v Guanajuatu 11. března.

Na mexickém mezinárodním filmovém festivalu Aurora budeme jako jediný český zástupce soutěžit v bloku krátkých snímků v konkurenci dalších zhruba pěti desítek filmů. A přihlášených snímků bylo dost. “Celkem se na letošní ročník přihlásilo 328 filmů,” napsal nám ředitel festivalu Alejandro Montes Santamaria.

Takže máme velkou radost, že jsme se propasírovali mezi finálovou padesátku festivalu, který se letos koná podeváté. V Guanajuatu se náš film bude promítat v úterý 11. března ve 20:00 místního času – pro případ, že měl někdo cestu středním Mexikem… :-)

Multikino Cinestar na pražském Andělu je ale přeci jen pro českého diváka dostupnější. Právě tam se předposlední březnovou neděli – 23. března od 18:45 – v rámci jednadvacátého ročníku Febiofestu představí náš nejnovější kousek Vykoupení. Promítat se bude v sále číslo 3, vstupenky budou v předprodeji od středy 12. března. Budeme rádi, když se přijdete podívat.

Program festivalu Aurora: náš snímek najdete na straně 8

Komentáře jsou uzavřeny