Kampaň Save Ivanka

Ivanka Danišová se narodila s mimořádně závažnou diagnózou – Goldenharovým syndromem – a pojišťovna jí nechtěla uhradit operaci v zahraničí, přestože ji nebylo schopné provést žádné zdravotnické zařízení v tuzemsku. Bylo tedy nutné o pomoc požádat veřejnost vyhlášením dobročinné sbírky. Vymysleli jsme proto kampaň Save Ivanka, připravili pro ni webové stránky, videa a zajistili kompletní mediální pokrytí.

Čtěte více

Hlavně bezpečně!

Pro kampaň České kanceláře pojistitelů s názvem Hlavně bezpečně, jejímž cílem bylo zvýšení bezpečnosti silničního provozu, jsme natočili jeden ze spotů. Scénář vznikl na motivy skutečné události.

Čtěte více

200

Máme už 200 festivalů!

Když začátkem srpna přišla z gruzínského města Batumi zpráva, že náš krátký film Running Sushi vybrali do programu tamního festivalu, byl to výjimečný okamžik. Pokořili jsme tím metu 200 festivalů, na nichž se naše snímky promítaly. Gruzie se zároveň stala už 45. zemí světa, v níž mohli diváci naše filmy na plátně vidět.

Čtěte více

Teaser Café Evropa

Pro sérii diskusí Café Evropa, která má za cíl neformálním způsobem zatraktivnit diskutování o evropských tématech s širokým okruhem posluchačů, jsme vytvořili několik upoutávek. Debaty pořádá Institut pro evropskou politiku EUROPEUM.

fcv001

Vítězné double z jižních Čech

Dvojí úspěch přinesl studiu Aquarius Pictures letošní ročník jihočeského Festivalu Černá věž. Ceny si z něj odvezly oba naše soutěžní snímky – muzikál Samá kráva, samej vůl a animák Running Sushi. V Českých Budějovicích se nám tak podařilo skvěle navázat na loňské vítězství melodramatu Dvě slova.

Čtěte více

rsz_48hfpbrno03

V kůži Terryho Gilliama

Ještě nikdy jsem při natáčení nezažil, aby se pokazilo tolik věcí najednou. Pošesté jsme se zúčastnili festivalu, kde se za pouhých 48 hodin musí natočit krátký film podle nadiktovaného zadání. A tentokrát to byl opravdu adrenalin se vším všudy. Až do poslední vteřiny.

Čtěte více

vez

Dvě slova vyhrála Černou věž!

Naše melodrama Dvě slova vyhrálo jihočeský festival Černá věž, který se poslední listopadový víkend uskutečnil v Českých Budějovicích. Snímek bodoval v kategorii Velký film. Na festivalu jsme měli ještě v kategorii Malý film komedii Bubliny nelžou, které uniklo vítězství jen velmi těsně: skončila na druhém místě.

Čtěte více