stab_navzdy_spolu72

Nový film Navždy spolu: premiéra 20. prosince

První prosincovou neděli krátce po poledni padla na pražském Vítkově poslední klapka nového krátkého filmu z dílny Aquarius Pictures. Jmenovat se bude NAVŽDY SPOLU a jeho online premiéra se odehraje v pátek 20. prosince. V hlavních rolích se objeví Tomáš Fiala a Katka Měšťanová.

Jak už název napovídá, film se točí okolo vztahů – ostatně jako naše poslední dva snímky Vizionář a Rande k nepřežití. Film balancuje na pomezí romance a psychologického dramatu. Podle námětu Katky Měšťanové napsal Štěpán Etrych první verzi scénáře, z níž potom kreativní tým Aquarius Pictures – byli v něm dále Tomáš Fiala, Jan Petrák a Michal Šimek – společným „mozkovým trustem“ stvořil konečnou verzi příběhu. Natočený scénář má pořadové číslo čtyři. První zveřejněnou fotografii z něj najdete pod tímto článkem.

Samotné natáčení nám zabralo dva dny: v sobotu 30. listopadu jsme točili v interiérech, v neděli jsme pak vyrazili ven. Teď nás čeká kompletní postprodukce, abychom vám 20. prosince mohli nový kousek z naší filmografie představit.

navzdy_web

Komentáře jsou uzavřeny