CO JE 48? (WHAT'S THE 48?) from films by giants on Vimeo.

Další 48hodinová jízda: jdeme opět do toho!

Konkurence za rok velmi narostla, na natočení filmu ale budeme mít opět „pouhých“ 48 hodin. Tým Aquarius Pictures se znovu zúčastní dalšího ročníku největší časově omezené tvůrčí filmové soutěže na světě 48 Hour Film Project, která se letos v Praze uskuteční od 4. do 6. října.

Zatímco vloni se přihlásilo lehce přes třicet týmů, nyní je na startovní listině zapsaných už téměř padesát týmů. A to do startu celé soutěže zbývá ještě více než čtrnáct dní.

Projekce filmů se uskuteční následující sobotu 12. října v pražském Kině Lucerna. Rezervujte si tedy tento termín, abyste viděli náš nový snímek ve světové premiéře na stříbrném plátně! A abyste pro něj mohli hlasovat v divácké kategorii, pochopitelně.

Vítěze hlavních kategorií vybere porota, v níž letos zasednou režisér David Ondříček, kameraman Martin Matiášek, manažerka vlastní tvorby TV Nova Jana Kubíčková, výkonný kreativní ředitel reklamní agentury Lowe and Partners Julio Wallovits nebo ředitelka Prague Welcome Nora Dolanská.

Do mezinárodního finále, které se uskuteční příští rok na jaře v New Orleans, postoupí jen celkový vítěz. Držte nám tedy palce!

Komentáře jsou uzavřeny